Výzva všem kostkařům


Jste příznivci kombinatorických hlavolamů a všeho co s nimi souvisí? Chtěli byste napsat článek/recenzi/report a publikovat je na internetu? Ale nechcete si speciálně kvůli tomu zakládat webové stránky?

Protože jeden člověk nemůže obsáhnout všechna témata spjatá s hlavolamy (ať už vědomostně nebo zájmově), rád bych nabídl možnost spolupráce s ostatními kostkaři. Jak by to mohlo fungovat?

Pokud máte dostatečně zajímavé téma mající vztah ke kombinatorickým hlavolamům (může to být opravdu cokoli – od reportu ze soutěže, přes popsání určité metody skládání, vytvoření nového hlavolamu, nazpívání písničky s tematikou Rubikovy kostky, až po kompletní teoretickou analýzu hlavolamu, případně něco úplně jiného - fantazii se meze nekladou), budu rád, když mě budete kontaktovat a následně téma sepíšete (třeba ve wordu).

Článek bude po schválení uveřejněn na těchto stránkách. Samozřejmostí je uvedení autora, případně dalších podrobností (dle dohody s tvůrcem).

Cílem této výzvy je shromáždit a především publikovat takové informace, které by jinak zůstaly neveřejné či zapovězené. Zásluhou přispěvatelů budou mít čtenáři možnost dozvědět se spoustu nového a zajímavého.

Díky všem zúčastněným!